درباره اکانت ها

درباره اکانت ها :


  • اکانت ها از کجا می آیند؟ تمامی اکانت ها با دلار وبمانی از فروشنده های معتبر خریداری و به شما فروخته میشوند و به همین دلیل ارسال سفارشات شما ممکن است تا 24 ساعت نیز زمان ببرد.


  • آیا این اکانت ها هکی هستند ؟  اطلاعی نداریم اما فروشنده هایی که این اکانت ها را به ما میفروشند اعلام کرده اند که این اکانت ها کاملا قانونی هستند و اکانت های کار کرده میباشند.

توضیح اضافه* ( ۱۳۹۸/۷/۱۷ ) : فروشگاه ما مسئولیتی در قبال نارضایتی شما ندارد . اکانت بازی ها صرفا برای تجربه آنلاین بازی ها میباشد به طبع اکانت بازی های جدید ( کمتر از ۲ ماه عرضه ) به خصوص پلتفرم اوریجین مشکلات زیادی دارند در نتیجه نیاز به تعویض مداوم دارند و این موجب نارضایتی برای افرادی میشود که سیو بازی ها برایشان اهمیت دارد (Save) . این نکته مد نظر باشد. ( این افراد باید بازی را بطور آفلاین یکبار تمام کنند تا سیو از بین نرود )


تمامی اکانت ها به دو دسته تقسیم میشوند :

دسته اول >           اکانت های با گارانتی  سبز

دسته دوم>          اکانت های با گارانتی  زرد


تمامی اکانت ها ریجن فری ( Region FREE ) هستند


من تا بحال فقط کرکی بازی کردم ، اوریجین و استیم و ... چی هستن؟ حدود 95 درصد بازی ها با استفاده از سه پلتفرم استیم ، اوریجین و یوپلی اجرا میشوند . 5 درصد باقی مانده نیز مانند سوشیال کلاب ، بتل رویال و ...پلتفرم اختصاصی خود را دارند. شما با استفاده از یکی از این نرم افزار ها ( بسته به اینکه چه بازی میخواید خریداری کنید بطور مثال سری بازی های بتلفیلد مربوط به پلتفرم اوریجین هستند ) قادر به اجرای بازی ها و استفاده از آن ها بصورت آنلاین هستید


هدیه چیه؟ اگر بعد از خرید نظر مثبت خودتون رو درمورد محصول ثبت کنید یک اکانت هدیه Origin به ایمیل شما ارسال میشه . اکانت هدیه ضمانت ندارد . اگر بصورت مهمان خرید کرده اید نگران نباشید ! با اطلاعاتی که خرید کرده اید در سایت ثبت نام کنید و نظر خودتون رو ثبت کنید تا هدیه براتون ارسال بشه! ( حتما باید از سایت خرید کنید ، اکانت هدیه به کسی که خرید نکرده باشه نمیدیم!)


میتونیم آنلاین بازی کنیم؟ساعتی؟اشتراکی؟ تمامی اکانت ها قابلیت آنلاین بازی کردن بصورت نامحدود را دارند ، اکانت ها اشتراکی نیستند و هیچ حقه ای در کار نیست