درباره اکانت ها

درباره اکانت ها :


  • اکانت ها از کجا می آیند؟ تمامی اکانت ها با دلار وبمانی از فروشنده های معتبر خریداری و به شما فروخته میشوند و به همین دلیل ارسال سفارشات شما ممکن است تا 24 ساعت نیز زمان ببرد.


  • آیا این اکانت ها هکی هستند ؟  اطلاعی نداریم اما فروشنده هایی که این اکانت ها را به ما میفروشند اعلام کرده اند که این اکانت ها کاملا قانونی هستند و اکانت های کار کرده میباشند لذا این فروشگاه در این مورد تمام مسئولیت ها را از خود سلب میکند


تمامی اکانت ها به دو دسته تقسیم میشوند :

دسته اول >           اکانت های با گارانتی  سبز

دسته دوم>          اکانت های با گارانتی  زرد


تمامی اکانت ها ریجن فری ( Region FREE ) هستند


من تا بحال فقط کرکی بازی کردم ، اوریجین و استیم و ... چی هستن؟ حدود 95 درصد بازی ها با استفاده از سه پلتفرم استیم ، اوریجین و یوپلی اجرا میشوند . 5 درصد باقی مانده نیز مانند سوشیال کلاب ، اپیک گیمز و ...پلتفرم اختصاصی خود را دارند. شما با استفاده از یکی از این نرم افزار ها ( بسته به اینکه چه بازی میخواید خریداری کنید بطور مثال سری بازی های بتلفیلد مربوط به پلتفرم اوریجین هستند ) قادر به اجرای بازی ها و استفاده از آن ها بصورت آنلاین هستید  (پلتفرم اوریجین بدلیل تحریمات نیازمند تحریم گذر میباشد)


هدیه چیه؟ اگر بعد از خرید نظر مثبت خودتون رو درمورد محصول ثبت کنید یک اکانت هدیه Origin به ایمیل شما ارسال میشه . اکانت هدیه ضمانت ندارد . اگر بصورت مهمان خرید کرده اید نگران نباشید ! با اطلاعاتی که خرید کرده اید در سایت ثبت نام کنید و نظر خودتون رو ثبت کنید تا هدیه براتون ارسال بشه! ( حتما باید از سایت خرید کنید ، اکانت هدیه به کسی که خرید نکرده باشه نمیدیم!)


میتونیم آنلاین بازی کنیم؟ساعتی؟اشتراکی؟ تمامی اکانت ها قابلیت آنلاین بازی کردن بصورت نامحدود را دارند ، اکانت ها اشتراکی نیستند و هیچ حقه ای در کار نیست


برای مشاهده مجوز کلیک کنید